Meilė iš pirmo žvilgsnio @ Love

I believe in pink„, kartą pasakė Audrey Hepburn. Galime iš visos širdies gelmių prisiekti, kad toks dalykas kaip besąlyginė meilė rožinei spalvai – tikrai egzistuoja. Ne veltui rožinė spalva yra ir mūsų logotipe – tiesiog ji daro mus laimingesnėmis. Ar kada nors rožinė yra jus nuliūdinusi? Mus taip pat ne 😉

Tolimesnė istorija yra apie tai, kaip įsimylėjome Love. Barą. Rožinę. Ar jūs galėtumėte neįsimylėti šių trijų žodžių? Taigi, yra tokia ne visada lengvai eiliniam praeiviui randama vieta. Dėl to visai realu, kad jau teko praeiti pro šią vietą ir nepastebėti tos neoninės rožinės širdutės kabančios ant durų, nusileidus laipteliais. Jokių iškabų, jokios pigios reklamos – tik viena rožinė neoninė širdis ant juodų durų.

Vos tik užėjus, neoninės šviesos aplink barą sukuria šiltą ir jaukią atmosferą su lengvu 90’s dvelksmu. Tai yra vieta, į kurią užsuuma taurei vyno, aukštos kokybės kokteiliui, netikėtai geram užkandžiui ir pokalbiams, kuriuos lydi skoninga muzika ir, žinoma, rožinė.

Vilius, baro savininkas, mums papasakojo, kad viskas Love yra būtent taip, kaip jam patinka – nesivaikant jokių šių dienų trendų. Dominuojanti rožinė spalva taipogi buvo pasirinkta paties Viliaus, kadangi tai – mėgiamiausia jo spalva. Vilius daugiau nei 10 metų gyveno Londone, dirbo restoranų bei barų versle, ir tik po ilgų – daugiau nei du metus užtrukusių tinkamos vietos paieškų  – Love šį birželį atvėrė duris Vilniuje.  

Baro interjerui būdingos įvairios įdomios detalės. Visų pirma, pats baras yra pagamintas iš balto marmuro, kuris kartu su rožiniu neonu atrodo labai stilingai. Kita sumani (arba išmani) idėja – garso sistema, esanti už medinių sienų, kuri eliminuoja aidą ir leidžia mėgautis pokalbiais be per didelio triukšmo aplinkui. Taip pat į akis krenta ir paveikslas ant sienos, kuris yra sukurtas vietinės menininkės Laisvydės Šalčiūtės.

Paklausus, kas išskiria Love iš kitų barų, Vilius įvardija, jog šiame bare neteks kokteilio laukti stovint eilėse ir tas kokteilis būtinai bus pagamintas naudojant tik aukštos kokybės ir sezoninius ingredientus. Net jeigu tapsite lojaliu šios vietos lankytoju, barmenai tikrai nustebins naujomis skonių kompozicijomis, kurias labiausiai įkvepia sezoniškumas, metų laikai ir jų nuotaika.

Love yra pilnas jaukios ir lengvos atmosferos. Kartą čia apsilankę rizikuojate – vieno karto tikrai neužteks. Jeigu ne dėl gurkšnio kokteilio, tai bent jau dėl power of pink. 

Place: Love bar

Location: Vilnius, Lithuania

Facebook: Love Bar Vilnius

Model: Ekaterina

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave