Viskas sena yra vėl nauja

Saulėtas sekmadienio rytas Milane išjudina iš lovos geriau nei bet kokia skaniai kvepianti kava (nors tokiam rytui kava yra kaip vyšnia ant deserto). Todėl greitai pasiėmusios rytinės kavos išsinešimui iš Panini Durini skubame į metro (o skubame, nes labai nekantraujame) pagaliau nukeliauti į vintažinį East Market Milano turgų.

Pirmiau nei išvystame pačią vietą, mus pasiekia street food kvapai ir muzikos garsai. Artėjame prie vakarėlio 😉 Šį kartą East Market švenčia ir savo trečiąjį gimtadienį. Veiksmas vyksta Ventura Lambrate dizaino kvartale, o East Market yra įsikūręs senos inžinerinės kompanijos pastate (labiau primena angarą), kuris buvo pastatytas Antrojo pasaulinio karo metu. Tokia industrinė / loftinė / angarinė lokacija suteikia šiai vietai ypatingo žavesio.

Pačios East Market Milan inspiracija atkeliavusi iš Rytų Londono turgų, kuriuose pardavinėjami baldai, antikvarai, vintažas, vinilai, senos kolekcijos ir t.t. Todėl pirmiausiai įėjus mus pasitinka šviečiantis užrašas / šūkis: Everything old is new again (viskas sena yra vėl nauja). Ir išties, šioje vietoje atgimsta praėję dešimtmečiai: nuo patefonų iki disco stiliaus rūbų – viskas atrodo nostalgiškai pažįstama, bet tuo pačiu mintyse jau galima įsivaizduoti kaip vienas ar kitas rūbas stilingai atrodytų jį dėvint ir šiandien.

Tikriausiai šio East Market negalima apibūdinti kaip vietos, neįvardinsime ir kaip renginio, tai – reiškinys. Nemažiau nei lokacija ar parduodami daiktai, unikalią atmosferą savo stiliumi kuria pardavėjai ir lankytojai – pasisemti įkvėpimo tikrai yra iš kur.

East Market Milan vyksta kiekvieno mėnesio pabaigoje, tad jeigu atvyksi į Milaną tokiu laiku – tikrai nepraleisk progos apsilankyti 😉
 

Štai ką mes ten nusipirkome


Vieta: East Market Milano

Adresas: Via Privata Giovanni Ventura, 14, 20134 Milano MI

Facebook: East Market Milano