Moonstruck arba pilnaties paliestieji

Šventiniam chaosui kiek nurimus, gruodį dominavęs gyvenimo tempas pereina iš nuolatinio bėgimo į kiek ramesnę kasdienybę. O dienos dar kuriam laikui lieka trumpos ir tamsios – tad štai dabar pats metas laisvalaikyje įžiebti kultūrinės šviesos. 

Dalinamės dėmesio verta idėja! Kūrybinių industrijų centre Pakrantė (Vaidilutės g. 79, Vilnius) vyksta menininko Vilmanto Marcinkevičiaus darbų paroda “Moonstruck”. “Vilmanto Marcinkevičiaus kūryba perverta pilnaties šviesos tiršto mėlio šešėliuose. Sukeistintos tikrovės siužetai ir fantazijos įsilydo vienos į kitas ekspresyviais pliūpsniais. Aštri, bet neskalijanti V. Marcinkevičiaus kūryba išryškina žmogaus, jo jausmų ir veiksmų keistumus. Ir viso pasaulio pamišimas tampa matomas ir neginčijamas lyg mėnulio šviesoje.” – apie menininko kūrybą rašo menotyrininkė Austėja Mikuckytė – Mateikienė.

Lankantis parodoje sutikome ir patį menininką, kuris apsilankiusiems plačiau papasakoja apie inspiracijas, kūrybinius procesus, idėjas.

Paroda vyks vos iki sausio 9 dienos, tad progų apsilankyti ir pamatyti menininko darbus beliko vos dvi: rytoj ir ketvirtadienį. Let’s go! Kažką sau atpažįstamo, manom, atras kiekvienas.

Daugiau informacijos apie parodą paliekame čia.